قاضی پور: تمام دستگاه ها موضوع مبارزه با فساد را از شعار به عمل تبدیل نمایند

به گزارش مجله وبلاگ فروش، یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم مبارزه با فساد در تمام سطوح اشاره نمود: مراجع و تمام دستگاه ها باید مبارزه با فساد را از شعار به عمل تبدیل نمایند.

قاضی پور: تمام دستگاه ها موضوع مبارزه با فساد را از شعار به عمل تبدیل نمایند

به گزارش مجله وبلاگ فروش، نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه علنی نوبت صبح امروز مجلس گفت: بهار سال جاری تگرگ بخش وسیعی از مناطق حوزه انتخابیه را در بر گرفت و میلیاردها تومان خسارت به کشاورزان ارومیه وارد کرد. این در حالی است که تاکنون خسارتی پرداخت نشده است. گوجه فرنگی بر دست کشاورزان ماند و خراب شد؛ اکنون زمان موضوع سیب درختی است؛ سیب درختی کشاورزان در سردخانه ها دپو شده است. دولت باید سریعا این موضوع را حل نماید.

وی در ادامه در تذکری به وزیر اقتصاد بیان نمود: علت کاهش رونق گمرک ارومیه چیست؟ درآمد اهالی و بازاریان آن منطقه وابسته به فعالیت های گمرکی است. وزیر کار به پرداخت مطالبات کارگران توجه کنید. به یک مربی خارجی برای مدت کوتاهی 20 میلیارد تومان پول پرداخت کردید می توانستید این پول را به بازنشستگان کارگری کشور بدهید. این پول بیت المال پول خون کارگران است.

قاضی پور خطاب به وزیر علوم توضیح داد: چرا می خواهید مانند دانشگاه علمی کاربردی دانشگاه ارومیه را تعطیل کنید؟ مجوز رشته برای دانشگاه های دولتی، پیغام نور و آزاد ارومیه را نمی دهید. اساتید را تبدیل شرایط نمی کنید و اعتبار لازم را هم اختصاص نمی دهید. از جان آذربایجان چه می خواهید؟ چرا به دانشجویان شهرستان های مرزی رحم نمی کنید؟ قول دادید تدریس زبان ترکی در دانشگاه های آذربایجان علمیاتی گردد اما چه شد؟

نماینده مردم ارومیه خطاب به وزیر آموزش و پرورش توضیح داد: مدارس کانکسی ارومیه را جمع آوری کنید. تراکمی که در ارومیه وجود دارد یکی از بالاترین تراکم های جمعیتی در کشور است. در یک کلاس درس 30 دانش آموزش تحصیل می نمایند. اجرای رتبه بندی معلمان جذب خرید خدماتی ها چه شد؟ چرا به قانون عمل نمی کنید؟ آموزش و پرورش زیرساخت نظام است.

وی در سرانجام با تاکید بر لزوم اهتمام تمام نهادها و دستگاه ها در مبارزه با فساد اظهار کرد: مراجع در سطوح مختلف باید موضوع مبارزه با فساد را از شعار به عمل تبدیل نمایند. فساد حتی اگر کوچک هم باشد باید با آن مبارزه کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 1419

به "قاضی پور: تمام دستگاه ها موضوع مبارزه با فساد را از شعار به عمل تبدیل نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاضی پور: تمام دستگاه ها موضوع مبارزه با فساد را از شعار به عمل تبدیل نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید