لی چایلد برای نوشتن داستان های جک ریچر پیر شده است ، برادرش می نویسد

نویسنده سرشناس بریتانیایی که برای نوشتن مجموعه جک ریچر شهرتی جهانی دارد، گفت: برای نوشتن داستان های بیشتری در این زمینه پیر شده و برادرش این داستان ها را ادامه می دهد.

لی چایلد برای نوشتن داستان های جک ریچر پیر شده است ، برادرش می نویسد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پابلیشرز ویکلی، لی چایلد نویسنده سرشناس بریتانیایی گفته است: عاشق مخاطبانم هستم و می دانم آنها دوست دارند داستان های خیلی خیلی بیشتری از جک ریچر در آینده بخوانند. خیلی دوست داشتم که می توانستم این قول را بدهم، اما در واقع باید این کار را کنار بگذارم. شاید چند تای دیگر بتوانم بنویسم اما تعدادی بیشتری ممکن نیست. برای همین تصمیم گرفته ام که فرد دیگری را معرفی کنم که بتواند این قول را بدهد. من یک نویسنده خیلی قوی که این سال ها آثارش را خوانده ام را انتخاب نموده ام؛ برادرم اندرو گرانت را. ما همان ژنتیک را داریم، همان پیشینه، همان خاستگاه. او خود من است، اما 15 سال پیش من، پر از انرژی و ایده های نو. او اولین فردی بود که سال ها پیش قتلگاه را خواند و اولین طرفدار ریچر در جهان بود. با هم برای نوشتن چند داستان بعدی کار می کنیم و بعد او خودش کار را ادامه می دهد. اگر من ریچر هستم، او هم هست. شاید بیشتر هم باشد. به من اطمینان کنید. این یک کار واقعی است.

وی در عین حال خاطرنشان کرد بیست و پنجمین کتاب از مجموع جک ریچر با عنوان نگهبان به قلم لی چایلد و اندرو چایلد 29 اکتبر 2020 منتشر می گردد.

اندرو که کتاب هایش را با نام اندرو گرانت منتشر می نماید 51 ساله و برادر جوان تر لی چایلد است. او در رشته نمایش و ادبیات انگلیسی در دانشگاه شفیلد تحصیل نموده و اولین رمانش را سال 2009 منتشر نموده است.

جیم گرانت که با نام مستعار لی چایلد می نویسد، اولین کتابش قتلگاه را سال 1997 منتشر کرد و با آن برنده جایزه آنتونی برای بهترین رمان اول شد.

وی در رشته حقوق تحصیل نموده و پس از هجده سال کار در تلویزیون منچستر در 40 سالگی، به دلیل تعدیل نیرو از کار اخراج شد. وی پس از آن به نوشتن روی آورد و اولین رمان از مجموعه داستان های جک ریچر را با نام قتلگاه منتشر کرد که با استقبال کم نظیر مخاطبان ادبیات جنایی روبرو شد و بدین ترتیب، قسمت های بعدی این مجموعه نیز یکی پس از دیگری به بازار نشر آمد.

سال 2012 فیلمی با بازی تام کروز بر اساس کتاب نهم این مجموعه ساخته شد. اما به تازگی لی چایلد خاطرنشان کرد به نظرش تام کروز برای ایفای این نقش پیر شده است.

چایلد از محبوب ترین نویسندگان ژانر جنایی در میان منتقدان و مخاطبان است. بیشتر کتاب های مجموعه جک ریچر وی به فارسی هم ترجمه و منتشر شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 22 اسفند 1398 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 2523

به "لی چایلد برای نوشتن داستان های جک ریچر پیر شده است ، برادرش می نویسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لی چایلد برای نوشتن داستان های جک ریچر پیر شده است ، برادرش می نویسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید