مخالفت اپل با انتشار بازیهای گوگل، فیس بوک و مایکروسافت

به گزارش مجله وبلاگ فروش، اپل اپلیکیشن های بازی گوگل، فیس بوک و مایکروسافت را در اپ استور خود منتشر نمی کند زیرا این شرکت ها اپلیکیشن هایشان را برای ارزیابی ارائه نکرده اند.

مخالفت اپل با انتشار بازیهای گوگل، فیس بوک و مایکروسافت

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایرانبه نقل از بیزینس اینسایدر، اپل اجازه انتشار اپلیکیشن های بازی رایانه ای مایکروسافت، گوگل و فیس بوک را در اپ استور دستگاه های آیفون و آی پد نمی دهد.

بازی رایانه ای پس (مایکروسافت)، استادیا(گوگل) و اپلیکیشن بازی رایانه ای فیس بوک با مانعی برای انتشار در اپ استور اپل روبرو شده اند. دلیل این امر آن است که شرکت های مذکور به اپل اجازه نمی دهند اپلیکیشن های بازی رایانه ای آنها را ارزیابی کند.

سخنگوی اپل در این باره می گوید: اپ استور به عنوان فضایی ایمن و معتبر ایجاد شده تا مشتریان بتوانند اپلیکیشن های مختلف را بشناسند و دانلود کنند. همچنین این فضا یک فرصت تجاری برای توسعه دهندگان نرم افزارها به حساب می آید. اما تمام اپلیکیشن ها قبل از عرضه در اپ استور با توجه به راهنمایی مخصوص ارزیابی می شوند. این راهنما برای محافظت از مشتریان و همچنین تضمین فضایی ایمن برای توسعه دهندگان برنامه ارائه شده است.

به همین دلیل چون این 3 شرکت اپلیکیشن های بازی خود را برای ارزیابی ارائه نکرده اند، اپل نیز به آنها اجازه انتشار در اپ استور را نمی دهد.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 6497

به "مخالفت اپل با انتشار بازیهای گوگل، فیس بوک و مایکروسافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت اپل با انتشار بازیهای گوگل، فیس بوک و مایکروسافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید