مدافعی که پرسپولیس اصرار به جذبش دارد

به گزارش مجله وبلاگ فروش، مدافع سابق تراکتور بار دیگر موردتوجه پرسپولیس قرار گرفته و مذاکرات برای انتقال وی به جمع سرخپوشان تهران از سر گرفته شده است. ایمان سلیمی، مدافع سابق تراکتور که بعد از دو فصل حضور در تبریز ترجیح داد با پرداخت مبلغ مربوط به فسخ قراردادش از این تیم جدا گردد، اکنون بار دیگر موردتوجه پرسپولیس قرار گرفته است.

مدافعی که پرسپولیس اصرار به جذبش دارد

پیش از این با جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس، باب مذاکره با ایمان سلیمی باز شده بود اما به دلیل پر شدن سهمیه جابجایی تابستانی و همچنین تصمیم این بازیکن برای حضور در فوتبال اروپا با توجه به بند مربوط به فسخ قراردادش، این انتقال صورت نگرفت.

سلیمی که بعد از جدایی از تراکتور و پرداخت مبلغ مربوط به بند فسخ قراردادش، با شکایتی از سوی این باشگاه به کمیته معین شرایط فدراسیون روبرو شده بود. با این حال کمیته معین شرایط رای به عدم مشکل این فسخ داده بود که البته این فرصت را به باشگاه تراکتور داده اند که مستندات و اعتراض خود را اعلام نمایند. با این حال این مدافع بلندقامت که در مرحله آماده سازی در تمرینات اختصاصی واقع شده است، بار دیگر با پیشنهاد پرسپولیس برای مذاکره و انتقال به این باشگاه در جابجایی نیم فصل قرار گرفته است. با این حال دو طرف هنوز به نتیجه نهایی در این زمینه نرسیده اند و سلیمی نیز که در انتظار باز شدن پنجره جابجاییی ژانویه و توافق با سه تیم خارجی خواستار خود از یونان، بلژیک و سوئد واقع شده است، هرگونه مذاکره را منوط به این دانسته که انتقالش به فوتبال اروپا در شرایط کنونی میسر نشود.

پرسپولیس بعد از جدایی شجاع خلیل زاده و محمد نادری حضور در جابجایی زمستانی را با احتیاج به جذب مدافع دنبال می نماید. سرخ ها در حال حاضر تنها سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان را به عنوان مدافعان تخصصی قابل اعتماد در لیست خود دارند. این سومین بار است که سلیمی با پیشنهاد حضور در پرسپولیس روبرو شده است. یک بار پیش از حضور در تراکتور و با پیشنهاد برانکو ایوانکوویچ که آن را به دلیل نگرانی از بابت به دست نیاوردن فرصت بازی مناسب رد کرد. او در این فصل نیز با توجه به پر شدن سهمیه لیگ فزونی جابجایی پرسپولیس و تمایل به حضور در فوتبال اروپا رد کرد. اکنون باید دید سومین پیشنهاد به این بازیکن در نهایت منتهی به عقد قرارداد و سرخپوش شدن او در تهران خواهد شد یا سلیمی سودای دیگری در سر خواهد داشت. با این حال به نظر می رسد حضور در پرسپولیس شاید فرصت مناسب تری نیز برای رویای لژیونر شدنش و هموار شدن این راستا در پی داشته باشد و باید دید در ادامه شرایط به چه شکل خواهد بود.

استعلام از فدراسیون برای پرسپولیسی شدن

آخرین درخواست پرسپولیس برای مذاکره و عقد قرارداد با این بازیکن با درخواست سلیمی و مدیربرنامه اش از این باشگاه برای نامه نگاری به فدراسیون و دریافت استعلام نهایی برای معین شدن شرایط قراردادش با تیم های ایرانی دانسته است. فسخ سلیمی با تراکتور به مقصد تیم خارجی بوده است و این در حالی بوده که به دلیل مسائل شکل گرفته او نیم فصل دور از میادین بوده و نتوانسته اقدام نهایی برای این انتقال را صورت دهد. بر این اساس در صورتی که پرسپولیس همچنان به شکل جدی خواستار به خدمت دریافت این بازیکن باشد، باید از فدراسیون استعلام لازم را دریافت کند و در صورتی که منعی برای این انتقال وجود نداشته باشد، باید سلیمی را صید جدید سرخ ها قلمداد کرد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 9760

به "مدافعی که پرسپولیس اصرار به جذبش دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدافعی که پرسپولیس اصرار به جذبش دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید