مدیرعامل پرسپولیس: قسم می خورم هیچ وزیری برای رضایتنامه گل محمدی تماس نگرفت بازگشت مردی که با او ناسپاسی می نمایند؟

به گزارش مجله وبلاگ فروش، در حال حاضر شرایط قرارداد کالدرون به شکلی است که باید تا 20 ژانویه طلبش را می دادیم، اما با شرایطی که پیش آمده باید 300هزار دلار دیگر نیز به او پرداخت کنیم. در حقیقت باید 75 درصد قرارداد کالدرون را بپردازیم که در آینده این کار را خواهیم کرد.

مدیرعامل پرسپولیس: قسم می خورم هیچ وزیری برای رضایتنامه گل محمدی تماس نگرفت بازگشت مردی که با او ناسپاسی می نمایند؟

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت که هیچ یک از وزرا برای دریافت رضایتنامه گل محمدی از شهر خودرو با مسئولان این باشگاه مشهدی تماس نگرفته است.

به گزارش تسنیم، محمد حسن انصاری فرد که میهمان برنامه فوتبال برتر بود درباره شرایط جابجایی باشگاه پرسپولیس گفت: فرصت کوتاه جابجاییی داشتیم و توانستیم کریستین اوساگونا را جذب نموده و با دو بازیکن خارجی دیگر که یکی از آنها استوکس است، در حال مذاکره هستیم تا یک نفر را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیریم. ضمن اینکه فرشاد احمدزاده و حسین ماهینی از جمع ما جدا شدند. از این دو بازیکن بابت زحماتی که برای پرسپولیس کشیدند تشکر می کنم.

وی راجع به قطع همکاری باشگاه پرسپولیس با گابریل کالدرون،اظهار داشت: با کالدرون فرایند خیلی خوبی را در پیش گرفتیم و توانستیم قهرمان نیم فصل شویم، اما یکسری رفتارها از این مربی سر زد که باعث شد مجبور شویم با وی قطع همکاری کنیم؛ اگرچه خود او جواب ایمیل آخر باشگاه را نداد و تصمیم به جدایی گرفت.

انصاری فرد ادامه داد: کالدرون تا قبل از اینکه مطالباتش را از باشگاه پرسپولیس بگیرد رفتار خیلی خوب و حرفه ای داشت، اما به محض اینکه شرایط قراردادی او به جایی رسید که ما نتوانستیم پرداختی به موقع به او داشته باشیم و متوجه شد که می تواند قراردادش را یکطرفه فسخ کند تغییرات زیادی در رفتارش به وجود آمد. کالدرون در برنامه فوتبال برتر حضور یافت و صحبت هایی را علیه مدیریت باشگاه اظهار داشت. بعد از آن من به ملاقات او رفتم و ملاقات گرمی از هم داشتیم. به یکباره قبل از بازی با نساجی باز هم شاهد مصاحبه تند کالدرون و بی احترامی او به من و باشگاه بودیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: کالدرون قبل از رفتنش هم بهانه عدم استقبال باشگاه و هزینه CIP فرودگاه را اظهار داشت که اصلا درست نبود چرا که ما 12 مرتبه قبل از آن هزینه CIP او و دوستانش را پرداخت نموده بودیم. حتی زمان برانکو هم به این شکل نبود که در سفرهای مداوم او کسی از باشگاه به استقبال برود. ب

انصاری فرد اضافه نمود: کالدرون وقتی به کشورش برگشت برای ادامه همکاری با پرسپولیس شروطی را گفت که خیلی عجیب بود. مهمترین آنها تغییر مدیریت باشگاه از جمله تیم اداری و همچنین روابط عمومی بود که اصلا ارتباطی به سرمربی نداشت. مورد دیگر بحث کنار گذاشتن افشین پیروانی بود که به جرات می گویم از زمانی که او به پرسپولیس آمد ما حتی یک حاشیه هم نداشتیم. دیدید که وقتی علیرضا بیرانوند 4 بازی بیرون نشست یا حسینی و خلیل زاده بازی نکردند حتی یک کلمه هم صحبت نکردند و این آرامش تیم را مدیون پیروانی بودیم. کالدرون خواهان افزایش 45 درصدی قرارداد خودش و دستیارانش شد که آن را هم پذیرفتیم، در هر صورت ما 75 درصد خواسته ها و شرط های او را قبول کردیم، اما در نهایت تصمیم گرفت که برنگردد.

انصاری فرد توضیح داد: این را هم بگویم باشگاه پرداختی کالدرون را به موقع انجام نداد و در واقع بهانه دست او دادیم. باور کنید شرایط اقتصادی باشگاه بسیار اسفناک بود و به خاطر همین نتوانستیم به تعهدات مان در قبال کالدرون عمل کنیم. تاکید می کنم تا زمانی که مسائل اقتصادی پیش نیامده بود رفتارش با ما خیلی خوب و حرفه ای بود. همچنین با پیروانی رفتار خیلی خوبی داشت و در بعضی جلسات تاکیدش این بود که محسن خلیلی نباشد اما وقتی پیروانی به جلسه نمی آمد می گفت او حتماً باشد.

در حال حاضر شرایط قرارداد کالدرون به شکلی است که باید تا 20 ژانویه طلبش را می دادیم، اما با شرایطی که پیش آمده باید 300هزار دلار دیگر نیز به او پرداخت کنیم. در حقیقت باید 75 درصد قرارداد کالدرون را بپردازیم که در آینده این کار را خواهیم کرد.

وی گفت: برای اینکه جانشین کالدرون و بازیکنان جدید را جذب کنیم فقط سه روز مهلت داشتیم. از این رو باید در کوتاه ترین زمان ممکن این کار را انجام می دادیم. خدا را شکر که توانستیم با گزینه اول مان به توافق برسیم و در این زمینه از باشگاه شهر خودرو و مالک این باشگاه تشکر می کنیم. ما گل محمدی را به شکل کاملا حرفه ای از باشگاه شهر خودرو گرفتیم، دو باشگاه مذاکراتی را با یکدیگر داشتند و با پرداخت مبلغی و 2 چک یک ماهه توانستیم رضایتنامه یحیی را بگیریم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این باره که گفته می گردد وزیر ورزش و وزیر صنعت به باشگاه شهر خودرو فشار آوردند تا رضایتنامه یحیی صادر گردد گفت: قسم می خورم که ما از هیچ جا برای دریافت رضایتنامه گل محمدی یاری نگرفتیم. تماسی اگر بوده هیچ ارتباطی به باشگاه پرسپولیس نداشته است، بسیار بعید می دانم که وزیر ورزش بخواهد با آقای حمیداوی تماس بگیرد. شاید من در خصوص خیلی از موارد با وزیر صحبت کنم اما در این مورد به هیچ عنوان با او صحبتی نداشتم، نه وزیر ورزش بلکه هیچ وزیر دیگری.

وی اضافه نمود: نمی دانم چرا آقای حمیداوی این صحبت ها را مطرح نموده حداقل وقتی که با هم بودیم من این حرف را نزد. اگر در جای دیگری صحبت نموده حتما خواسته فشار طرفداران شهر خودرو را از روی دوش خودش و تیمش بردارد. باشگاه پرسپولیس در دریافت رضایتنامه گل محمدی خیلی حرفه ای عمل و مبلغی بابت این مسئله هزینه کرد. ما برای طرفداران شهر خودرو احترام زیادی قائل هستیم اما در عین حال پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیا است و این حق را دارد که سرمربی اش را انتخاب کند.

انصاری فرد با ابراز خوشحالی از اینکه کادر کاملا پرسپولیسی دارند، یادآور شد: افشین پیروانی قطعا به کارش به عنوان مدیر تیم ادامه خواهد داد، با کریم باقری هم صحبت کردم و به او گفتم که قطعاً آقای گل محمدی با او همکاری می نماید. پس از مصاحبه باقری با او تماس گرفتم و گفتم چرا چنین حرفی زده که گفت می خواسته دست مربی جدید را باز بگذارد. در کنار آنها حمید مطهری و داود فنایی را هم داریم. با وجود خود من همه پرسپولیسی های قدیم دور هم جمع شده و یک کادر خیلی خوب و کاملا پرسپولیسی را خواهیم داشت.

وی گفت: از طرفدارن مان تشکر می کنم . آنها در قبال جدایی کالدرون رفتار بسیار هوشمندانه ای داشتند. من فکر می کردم بعد از این اتفاق طرفداران خیلی دلخور شوند چرا که تیم شان صدرنشین بوده و سرمربی اش را از دست داده اما دیدید چقدر خوب و هوشمندانه رفتار کردند. ما هم سعی کردیم با آوردن گل محمدی و جذب اوساگونا و یک بازیکن خارجی دیگر دل آنها را شاد کنیم. باور کنید شب گذشته وقتی جلسه ما با مالک باشگاه شهر خودرو بی نتیجه ماند من کاملا ناامید شدم، اما یک طرفدار با یاری اقتصادی که به باشگاه انجام داد شرایط را کاملا تغییر داد و امروز صبح با یک روحیه خیلی خوب توانستیم کارهای مان را پیش ببریم.

انصاری فرد درباره اختلاف در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: اختلاف نظر در هر مجموعه ای وجود دارد و نمی گردد این مسئله را کتمان کرد. شاید بعضی از اعضای هیئت مدیره از من دلخور باشند و من نیز از آنها دلخور باشم، اما در حال حاضر آرامش پرسپولیس از همه چیز مهمتر است ما همه کوشش می کنیم این آرامش را در تیم ایجاد کنیم تا با قدرت راه مان را ادامه دهیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره شرایط پفراینده شکایتی برانکو ایوانکوویچ گفت: با برانکو به وسیله دکتر صادق سفیر ایران در کرواسی مذاکرات خیلی خوبی داشتیم. در ادامه دو نماینده این باشگاه هم راهی کرواسی شدند و دو طرف صحبت های یکدیگر را شنیدند. ما به او گفتیم که می توانیم شکایتی از شما در فیفا داشته باشیم اما نمی خواهیم این اتفاق بیفتد. به هر حال ما می دانیم برانکو زحمات زیادی در پرسپولیس کشید و 7 قهرمانی برای طرفداران و باشگاه کسب کرد. خود من به شخصه علاقه زیادی به او دارم، برانکو محبوب بازیکنان و طرفداران و یک مربی بسیار محترم و با شخصیت است. ما دوست نداریم کار به جایی برسد که بخواهیم از او شکایت کنیم. در آخرین مذاکره برانکو رقمی را اظهار داشت که فعلا وقت نکردیم به آن فکر کنیم در آینده نزدیک پاسخ پیشنهاد وی را خواهیم داد.

وی راجع به این که آیا فدراسیون فوتبال صحبتی در خصوص پرداخت طلب برانکو به باشگاه پرسپولیس داشته است، گفت: نه هیچ مقام مسئولی در فدراسیون این خواسته را از ما نداشت، اما خود برانکو به سفیر ایران در کرواسی گفته بود برای حضور در تیم ملی باید تکلیف طلبش از پرسپولیس روشن گردد.

انصاری فرد همچنین گفت که درباره احتمال سرمربیگری گل محمدی هم از فدراسیون کسی با او تماس نداشته است.

-

بیشتر بخوانید:

گل محمدی سرمربی پرسپولیس شد

بازگشت مردی که با او ناسپاسی می نمایند؟

-

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 2357

به "مدیرعامل پرسپولیس: قسم می خورم هیچ وزیری برای رضایتنامه گل محمدی تماس نگرفت بازگشت مردی که با او ناسپاسی می نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل پرسپولیس: قسم می خورم هیچ وزیری برای رضایتنامه گل محمدی تماس نگرفت بازگشت مردی که با او ناسپاسی می نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید