هزینه نجومی 482 میلیون یوروئی بارسلونا برای یافتن همبازی مسی و سوارس!

به گزارش مجله وبلاگ فروش، بارسلونا با پرداخت 482 میلیون یورو برای 9 بازیکن تصمیم داشته ستاره مورد نظر خود را در کنار مسی و سوارس بیابد که اصلا این کار موفقیت آمیز نبوده است.

هزینه نجومی 482 میلیون یوروئی بارسلونا برای یافتن همبازی مسی و سوارس!

به گزارش گروه ورزشی مجله وبلاگ فروش، لائوتارو مارتینز به آخرین گزینه نقل و انتقالاتی بارسایی ها لقب گرفته و این باشگاه تحت هر عنوان سعی دارد تا ستاره اینترمیلان را به خدمت گیرد.

مهاجم آرژانتینی نزدیک به 111 میلیون یورو قیمت دارد. قیمتی بسیار زیاد که برای بارسلونا پرداخت این پول اصلا ساده نیست. این باشگاه سعی دارد با وارد کردن بازیکن در معامله بتواند این میزان پول را برای خرید مارتینز کاهش دهد.

بارسلونا تا به امروز میزان بسیار زیادی پول برای پیدا کردن مهاجم سوم خود پرداخت کرده است.

پس از رفتن نیمار، داستان هم بازی پیدا کردن برای مسی و سوارس به یک کار مشکل برای بارسا تبدیل شده است.

آخرین بازیکنی که به خریدی پیروز برای بارسلونا تبدیل شد لوئیس سوارس بود که سال 2014 از لیورپول به بارسلونا آمد. سوارس در 6 فصل بازی برای بارسلونا توانسته 270 بار به میدان برود و آمار خیره کننده 191 گل را به ثبت رساند.

در این گزارش سعی داریم به 9 بازیکنی بپردازیم که بارسلونا قیمت فراوان برای آنها پرداخت ولی اصلا برای این باشگاه ستاره نشد.

*آردا توران

اولین بازیکن بارسلونا ستاره ترکیه ای اتلتیکومادرید بود. بارسا در سال 2015 ستاره لالیگا و بهترین بازیکن اتلتیکومادرید را با 36 میلیون یورو خریداری کرد.

این بازیکن به یک خرید بسیار بد در بارسلونا لقب گرفت.

*مالکوم و کوین پرینس بواتنگ

2 خرید بارسلونا که آماری ناامیدکننده در نیوکمپ را به ثبت رساندند. هنوز علت خرید بواتنگ که برای یک نیم فصل به بارسلونا آمد نامشخص است. از طرفی هایجک کردن مالکوم که در فرودگاه در راستا باشگاه رم بود نیز برای بارسلونا سودی نداشت.

*فیلیپه کوتینیو و عثمان دمبله

پس از رفتن نیمار، بارسلونا به قدری دست و پایش را گم کرد که در یک نیم فصل برای خرید 2 ستاره 225 میلیون یورو را پرداخت. یک پول بسیار زیاد که بارسلونا نتیجه ای را مشاهده نکرده است.

کوتینیو که به گزینه فروش بارسلونا بدل شده و این فصل را نیز با پیراهن بایرن مونیخ به صورت قرضی بازی می کند.

دمبله نیز با اینکه استعداد فراوانی از خود نشان می دهد ولی با بی نظمی درتمرینات و تعدد مصدومیت از جمع ستارگان کنونی دنیا خارج می شود.

*آلکاسر

ستاره جوان والنسیا که به پدیده لالیگا لقب گرفته بود به جمع بارسایی ها اضافه شد. آلکاسر در 50 بازی برای بارسلونا 15 گل به ثمر رسانید ولی اصلا نتوانست به ضلع سوم مثلث مسی و سوارس بدل شود.

*دلوفئو و بریث ویت

با رفتن نیمار عده ای گمان کردند که دلوفئو جانشین ستاره برزیلی خواهد بود. ستاره ای که در لاماسیا بزرگ شده بود و سابقه بازی در انگلیس را نیز در کارنامه داشت.

فشار زیاد زیاد روی جرارد دلوفئو باعث تا پس از 17 بازی و 2 گل برای بارسلونا دوباره راهی لیگ جزیره شود.

بریث ویت نیز یکی خریدهای عجیب بارسلونا در فصل جاری بود. ستاره ای گمنام که یک مرتبه با رسیدن به بارسا معروف شد.

گرچه بریث ویت در این 3 بازی عملکرد جالب توجهی از خود به نمایش گذاشته است ولی او به ستاره ای کنار مسی و سوارس بدل نخواهد شد.

*آنتوان گریژمان

ستاره فرانسوی دنیا که با 120 میلیون یورو به بارسلونا رسید هنوز نتوانسته توانایی های خود را در نیوکمپ نشان دهد.

گریژمان البته یکی از ستاره هایی است که می تواند به یک پارتنر و ستاره خوب در کنار مسی و سوارس بدل شود. این فصل اما شرایط برای آنتوان خوب پیش نرفت و فشارهای روی بسیار زیاد شد.

باید دید با شروع دوباره فوتبال آیا ستاره فرانسوی می تواند نام خود را در بارسلونا محکم کند.

برخی رسانه ها عنوان می کنند که بارسلونا در اندیشه خرید مارتینز و نیمار است و این به معنا بوده که ستاره ای چون گریژمان از جمع بارسلونا خارج می شود.

تمام این ستاره هایی که بررسی شد تا به امروز 90 گل به ثمر رساندند. یک آماری ناامیدکننده که اصلا در مقایسه با آمار فوق العاده مسی و سوارس نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 4781

به "هزینه نجومی 482 میلیون یوروئی بارسلونا برای یافتن همبازی مسی و سوارس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه نجومی 482 میلیون یوروئی بارسلونا برای یافتن همبازی مسی و سوارس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید