همه خوزستان چشمش به تیم بسکتبال بانوان نفت آبادان است

به گزارش مجله وبلاگ فروش، خبرنگاران/خوزستان سرمربی تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان با بیان این که انتظارات از تیم ما خیلی بالا است و همه خوزستان چشمش به تیم بانوان پالایش نفت آبادان است، گفت: با همین تیم و شاکله در سال 96، قهرمان شدیم و امسال هم می توانیم بهترین خودمان باشیم.

همه خوزستان چشمش به تیم بسکتبال بانوان نفت آبادان است

مدینه آلبوعلی در نشست خبری پیرامون آخرین شرایط تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان پیش از حضور در فصل تازه لیگ برتر کشور، اظهارکرد: امیدوارم فصل خوبی پیش رو داشته باشیم. تیم مان از نظر آمادگی تا حدودی آماده است و ان شاءالله شروع بسیار خوبی داشته باشیم و در دو بازی پیش رو با دو برد از تهران به آبادان برگردیم. روز چهارشنبه با گاز تهران و روز جمعه هم با تیم اکسون، بازی داریم.

به گزارش خبرنگاران، وی درباره گروه تیمش هم گفت: اول فکر می کردیم در گروه مرگ هستیم که با انصراف تیم مهرام، گروه کمی متعادل شده است. امیدوارم رقابت های پایاپای و بازی های قشنگی را ببینیم.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان درباره تاثیر متمرکز بودن مسابقات بر کیفیت بازی ها هم نام کرد: صد درصد هدف اولیه ما این است که در گروه خودمان اول شویم زیرا هر دو هفته یک بار باید در پرواز و آمد و رفت باشیم و واقعا سخت است. این موضوع را هم در مرنام قرعه کشی نام کردیم ولی به خاطر کرونا مجبوریم با برگزاری مسابقات به صورت متمرکز موافقت کنیم.

وی بیان نمود: می خواهیم این فصل بهترین کارایی تیم ما باشد و نتیجه نهایی هم به تلاش خودمان بستگی دارد. هدف اولیه ما این است که در گروه خودمان اول شویم که با این مهم، می توانیم جزو چهار تیم هم قرار بگیریم. ما مدعی نیستیم و ادعایی هم نداریم اما می توانیم بهترین خودمان باشیم. با همین تیم و شاکله در سال 96، قهرمان شدیم و 98 درصد همان تیم، اکنون در آبادان هستند.

آلبوعلی گفت: فعلا مشکل خاصی نداریم و باشگاه با ما کنار آمده است و تیم خیلی خوب حمایت می شود. ان شاءالله امکانات خوبی در اختیارمان قرار بگیرد تا تیم را رو به جلو حرکت دهیم.

وی با بیان این که انتظارات از تیم ما خیلی بالا است و همه خوزستان چشمش به تیم بانوان پالایش نفت آبادان است، افزود: همه مربیان انتظار دارند بازیکنان منتخب شان در این تیم باشد ولی این را باید در نظر گرفت که این بازیکنان چقدر تجربه دارند. من فکر می کنم باید چند تیم بانوان در استان داشته باشیم تا بسکتبالیست های جوان استان هم میدان ببینند. اگر چند تیم در لیگ استان و کشور داشته باشیم، مطمئنا تجربه بازیکنان استان بیشتر می شود. شنیده ام که پتروشمی ماهشهر و دزفول در حال تشکیل تیم بانوان برای حضور در لیگ یک هستند که این خیلی خوب است.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان بیان نمود: من خودم 16 سال است که در این تیم مشغول به فعالیت هستم و صد درصد بنیان تیم ما از خانم مرتضی زاده است و ما ادامه دهنده راه او هستیم.

وی نام کرد: در تیم مان آرامش و همدلی داریم و نگاه مان این است که بازیکن و باشگاه از هم راضی باشند. 16 تا 17 ساعت از وقت من درگیر تیم است. همچنین به بازیکنان جوان آبادانی فرصت می دهیم و کنار ما هستند. اکنون شش بازیکن بومی داریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 مهر 1400 بروزرسانی: 11 مهر 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 14225

به "همه خوزستان چشمش به تیم بسکتبال بانوان نفت آبادان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه خوزستان چشمش به تیم بسکتبال بانوان نفت آبادان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید