کاهش آلودگی هوا در تهران، احتمال سالم شدن هوا تا فردا

به گزارش مجله وبلاگ فروش، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 115 قرار گرفته و هوای پایتخت برای گروه های حساس آلوده است و بر اساس پیش بینی های اجرا شده هوا تا فردا سالم می گردد.

کاهش آلودگی هوا در تهران، احتمال سالم شدن هوا تا فردا

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 115 قرار گرفته و هوای پایتخت برای گروه های حساس آلوده است. همچنین این شاخص طی 24 ساعت گذشته بر روی عدد 41 قرار داشت وهوا ناسالم بود.

تهران از ابتدای سال 25 روز هوای پاک، 194 روز هوای سالم، 56 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس و 4 روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است.

این در حالی است که تهران در مدت مشابه سال پیش 15 روز هوای پاک، 222 روز هوای سالم و 42 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس داشت.

نمودار اطلاعات تائید شده مربوط به کل ایستگاه های شهر تهران نشان می دهد ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون بیشترین سهم را در آلودگی هوای پایتخت و ازن کمترین نقش را دارد.

هرچند امروز نسبت به 6 روز گذشته از حجم غلظت آلاینده ها کاسته شده، ولی بر اساس پیش بینی های اجرا شده تداوم آلودگی هوا تا عصر امروز ادامه دارد و احتمالا از فردا صبح شرایط هوای پایتخت بهبود خواهد یافت.

بیشترین دما برای روز جاری 12 درجه و کمترین 4 درجه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 2055

به "کاهش آلودگی هوا در تهران، احتمال سالم شدن هوا تا فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش آلودگی هوا در تهران، احتمال سالم شدن هوا تا فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید