الزامات جهش تولید در 8 حوزه اصلی بررسی شده است

به گزارش مجله وبلاگ فروش، رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید و اجرای سیاست های اصل 44 مجلس شورای اسلامی گفت: تا به امروز الزامات جهش تولید در حوزه های صنعت، معدن، کشاورزی، نفت و گاز، انرژی، حمل و نقل، توسعه روستایی، گردشگری و فناوری اطلاعات، آسیب شناسی شده است.

الزامات جهش تولید در 8 حوزه اصلی بررسی شده است

به گزارش خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری خبرنگاران، حمیدرضا فولادگر در جلسه صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی از برگزاری هفت جلسه کمیسیون ویرژه حمایت از تولید با دستور اقتصادی برای بررسی آثار اقتصادی کرونا خبرداد و اظهار کرد: این جلسات به صورت مجازی و با همکاری فناوری اطلاعات مجلس برگزار شد.

وی با بیان اینکه کمیسیون ویژه به دنبال ابلاغ اولویت های جهش تولید از سوی رئیس مجلس و راهکارهای کاهش تبعات اقتصادی کرونا با دعوت از نمایندگان بخش خصوصی، وزارتخانه های صنعت، معدن، تجارت، جهاد کشاورزی و اقتصاد و ارتباطات، مرکز پژوهش های مجلس و اتاق اصناف جلساتی را برگزار کرد، گفت: دولت باید با در نظر دریافت بسته های ویژه در حوزه بانکی، اقتصادیاتی، عوارض و ... به کمک اقشار آسیب دیده و کسب وکارها بشتابد.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی ا ز سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی خواستار همکاری بیشتر شد و شرح داد: برای تحقق جهش تولید در مرحله نخست باید تعریف واحدی از این مهم انجام گیرد که براساس بررسی های اجرا شده جهش تولید را می توان رشد پرشتاب اقتصادی و استفاده از حداکثر ظرفیت های موجود دانست.

فولادگر خاطرنشان کرد: شناسایی ظرفیت های نرم افزاری مانند نیروی انسانی متخصص، قوانین و ... و ظرفیت سخت افزاری مانند امکانات و تجهیزات مرحله دوم جهش تولید است و تا به امروز الزامات جهش تولید در حوزه های صنعت، معدن، کشاورزی، نفت و گاز، انرژی، حمل و نقل، توسعه روستایی، گردشگری و فناوری اطلاعات، آسیب شناسی شده است.

انتهای پیام/4034/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 3760

به "الزامات جهش تولید در 8 حوزه اصلی بررسی شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الزامات جهش تولید در 8 حوزه اصلی بررسی شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید