اخبار صنعت

خبرنگاران 2 پسر بچه دوقلو در ورزنه اصفهان غرق شدند

اصفهان-خبرنگاران- 2 برادر دوقلوی 2 و نیم ساله عصر یکشنبه در یک استخر کشاورزی در روستایابوالخیر شهر ورزنه از توابع شهرستان اصفهان غرق شدند.

22 تیر 1399

آذری: اهواز تا زمان ملاقات با استقلال به شرایط عادی بازمی شود، به پیشواز نروید!

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان معتقد است با تمهیداتی که از سوی استانداری خوزستان اندیشیده شده، اهواز تا زمان برگزاری مسابقات فوتبال به شرایط عادی باز می شود.

22 تیر 1399

دانشگاه منیتوبا

دانشگاه منیتوبا اولین دانشگاه کانادای غربی است که در مرکز کشور در شهر ونینپگ واقع است و در سال 1877 تاسیس شده است .

18 تیر 1399

بایسته های امروزین کانون وکلا

یک وکیل دادگستری یادداشتی با عنوان بایسته های امروزین کانون وکلا به رشته تحریر درآورده و در آن با توجه به شرایط موجود پرسیده است که شرایط اشتغال وکلا در چه چشم اندازی قابل دیدن و رویت است؟

10 تیر 1399

دورهمی خواهر خوانده ها در برنامه صد جهان در اصفهان

رییس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: اطلاعات جذاب و مهم 13 خواهر خوانده اصفهان در برنامه صد جهان در اصفهان در اختیار مردم قرار می گیرد.

9 تیر 1399

مخالفت قطر ایرویز با اجرای فاصله گذاری اجتماعی در هواپیما ، باعث افزایش قیمت بلیت می گردد

اکبر الباکر، مدیر ارشد اجرایی شرکت هواپیمایی قطر ایرویز به تازگی مخالفت خود را درباره اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در داخل کابین هواپیما عنوان و خاطر نشان نموده است که این طرح علاوه بر آنکه هیچ تاثیر مثبتی بر جلوگیری از انتقال و انتشار ویروس کرونا...

5 تیر 1399

شورای ثبت جهانی ماسوله در استان گیلان تشکیل می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان از تشکیل شورای ثبت جهانی ماسوله در آینده ای نزدیک اطلاع داد.

4 تیر 1399

همه فستیوال های هنگ کنگ در یک سال

فستیوال های هنگ کنگصحبت از چین برای اغلب افراد یاد آور جشن های شاد و رنگارنگشان است. آدم هایی که هر بهانه ای را برای شاد بودن جشن می گیرند و همه با هم و در کنار یکدیگر روزهایی متفاوت از سایر روزهای سال را می سازند. فستیوال های هنگ کنگ بسیار متفاوت هستند....

24 خرداد 1399

بهار گوسفندان عاشق می شوند

فصل بهار اگر حوصله کنید و کمی هم خمیرمایه طبیعت دوستی داشته باشید در جاده امامزاده داوود (ع) چند کیلومتر مانده به امامزاده، خروجی روستای رندان را می بینید. باید چند سربالایی و چند سرپایینی و بعد دامنه دره را طی کنید تا به روستا برسید. احتمالاً در میان...

21 خرداد 1399

حقایقی حیرت انگیز درباره نروژ، شمالی ترین کشور اروپا

کشور نروژ یا اگر به طور رسمی بگوییم پادشاهی نروژ، کشور در شمال اروپا بوده که غربی ترین و شمالی ترین نواحی شبه جزیره اسکاندیناوی را به خود اختصاص داده است. جزیره دور افتاده یان ماین (Jan Mayen) و مجمع الجزایر اسوالبارد (Svalbard) نیز بخشی از پادشاهی نروژ به شما...

20 خرداد 1399

گزارش، نگاهی به اهداف عربستان از اعلام آتش بس در یمن و سابقه طولانی در نقض آن

عربستان سعودی از زمان شروع تجاوزات خود در یمن هربار پس از احساس ناامنی و شکست در مواضع راهبردی و به ویژه مناطق مرزی خود در مقابل یمنی ها اعلام آتش بس و بلافاصله آن را نقض نموده است.

19 خرداد 1399

خبرنگاران داروی بیماران کرونا در آذربایجان شرقی تامین است

تبریز - خبرنگاران - معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: هیچ کمبود و مسئله ای در زمینه تامین چهار داروی مورد تاکید در پروتکل وزارت بهداشت برای درمان بیماران کرونایی در استان نداریم.

18 خرداد 1399

افزایش 47 درصدی نرخ خرید تضمینی گندم در استان خراسان رضوی

خبرنگاران/خراسان رضوی مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی از افزایش 47 درصدی قیمت خرید تضمینی گندم در استان خراسان رضوی اطلاع داد.

16 خرداد 1399

منابع آموزش عالی به سمت دانشگاه مهارتی فنی و حرفه ای سوق داده شود

نماینده منتخب مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دانشگاه فنی و حرفه ای مسئولیت سنگین مهارت و حرفه آموزی در جامعه را برعهده دارد، گفت: وجود این دانشگاه از نیازهای جدی کشور است و باید منابع بیشتری به آن اختصاص یابد.

10 خرداد 1399

ایتالیای پر جهانگرد بعد از کرونا چه می نماید؟

خبرنگاران/یزد رییس کانون راهنمایان گردشگری کشور در رابطه با اقدامات مورد احتیاج پس از کرونا به اقدامات کشور ایتالیا به عنوان یکی از کشورهای پررونق گردشگری جهان اشاره نمود و به تشریح بعضی از این اقدامات پرداخت.

2 خرداد 1399

جزئیات پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون دانشگاه شاهد اعلام شد

متقاضیان ثبت نام دوره دکتری تخصصی بدون آزمون سال تحصیلی 1399 - 1400 دانشگاه شاهد تا اول اردیبهشت ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام در این دوره اقدام کنند.

31 اردیبهشت 1399

کووید -19: رهبران خوب در بحران چه می نمایند؟

واکنش یک رهبر به بحران چیزی بیش از سخنرانی است اما پیغام رسانی درست و شایسته در میان بحران نقش مهمی در جلب اعتماد مردم دارد و می تواند سزنوشت بحران را تغییر دهد.

30 اردیبهشت 1399

گزارش بین المللی درباره اعزام 1000 نظامی سودانی به لیبی و تکذیبیه ارتش سودان

گزارش تیم کارشناسی کمیته تحریم های بین المللی علیه لیبی حاکی از آن است که کشورهای عضو سازمان ملل از جمله امارات، سودان، ترکیه و اردن، تحریم تسلیحاتی لیبی را نقض نموده اند. این در حالی است که سودان این اظهارات را تکذیب نموده است.

22 اردیبهشت 1399

انفجار در منزل مسکونی 1 مجروح برجای گذاشت

خبرنگاران: مدیر حوزه 3 عملیات آتش نشانی شهر مشهد گفت: دقایقی پیش یک انفجار در منزل مسکونی در مشهد 1مجروح برجای گذاشت.

18 اردیبهشت 1399

توانایی رباتهای آینده برای کارگروهی و پرسه زنی در هر نقطه

به گزارش خبرنگاران، گریگوری دادک مدیر تحقیقاتی آزمایشگاه رباتیک سیار در دانشگاه مک گیل گفت: چنین ناوگروه هایی از ماشینهای هوشمند می توانند در ساحلهای مرجانی فرو رفته به هوا پرواز کنند و یا در اعماق زمین و دیگر نقاطی که دسترسی به آن برای انسان سخت است،...

15 اردیبهشت 1399
تعداد: (75)