برگزاری دومین مرحله انتخابات معین نماینده دانشگاه های کلان منطقه یک

به گزارش مجله وبلاگ فروش، دومین مرحله انتخابات معین نماینده دانشگاه های کلان منطقه یک در شورای نظارت به میزبانی دانشگاه تهران برگزار گردید.

برگزاری دومین مرحله انتخابات معین نماینده دانشگاه های کلان منطقه یک

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا فوق لیسانس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی مجله وبلاگ فروش به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران، دومین مرحله انتخابات شورای صنفی دانشجویی دانشگاه های کلان منطقه یک با حضور سعید حبیبا، معاون دانشجویی دانشگاه تهران و دبیر شورای معاونان دانشجویی دانشگاه های منطقه یک، محمدرضا علم، معاون داخل سازمان امور دانشجویان، علی طاهری، مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه تهران و همچنین دبیران شورای صنفی مرکزی دانشگاه های تربیت مدرس، تهران، هنر، مالک اشتر، خوارزمی، شاهد، صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف، علامه طباطبایی و فرهنگیان به صورت مجازی برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه حبیبا، معاون دانشجویی دانشگاه تهران، در مورد نحوه اجرای مرحله اول انتخابات، در بهمن ماه سال 1398 و موکول شدن انتخابات به مرحله دوم بنا بر اتفاق آرای کلیه اعضا، به دلیل عدم شناخت دبیران دانشگاه های کلان منطقه یک از یکدیگر و عدم برگزاری مرحله دوم انتخابات در اسفند ماه 1398، به دلیل شیوع ویروس کرونا توضیحاتی ارائه کرد.

در ادامه علم، معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان، با تقدیر از دانشگاه تهران به دلیل برگزاری انتخابات، این جلسه را ادامه انتخابات پیشین برشمرد و توضیحاتی در مورد نحوه برگزاری مرحله دوم انتخابات اعلام کرد.

در بخش دیگر جلسه، حبیب اله روشن ضمیر از دانشگاه تربیت مدرس، ایمان رحمانی از دانشگاه هنر، محمود افشاری از دانشگاه مالک اشتر و سید نیما ذبیحی از دانشگاه تهران به عنوان کاندیدا برنامه های خود را تشریح کردند.

در خاتمه، انتخابات معین نماینده به صورت مجازی برگزار گردید و با رأی اکثریت از مجموع 9 رأی اخذ شده، سید نیما ذبیحی از دانشگاه تهران با پنج رأی به عنوان عضو اصلی و ایمان رحمانی از دانشگاه هنر با دو رأی به عنوان عضو علی البدل شورای مرکزی نظارت از دانشگاه های کلان منطقه یک، انتخاب شدند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 5603

به "برگزاری دومین مرحله انتخابات معین نماینده دانشگاه های کلان منطقه یک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دومین مرحله انتخابات معین نماینده دانشگاه های کلان منطقه یک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید