تعویق المپیک هیچ تغییری در هدفم ایجاد نمی کند

به گزارش مجله وبلاگ فروش، آرتور الکسانیان دارنده مدال طلای المپیک ریو در وزن 98 کیلوگرم کشتی فرنگی از کشور ارمنستان گفت: به خاطر شیوع ویروس کرونا سالن های ورزشی بسته هستند و من در خانه حضور دارم اما به صورت انفرادی تمرین می کنم.

تعویق المپیک هیچ تغییری در هدفم ایجاد نمی کند

وی ادامه داد: البته در سایر اوقات نیز فیلم می بینم، کتاب می خوانم و به دانش خود اضافه می کنم.

دارنده 3 مدال طلا و 2 مدال نقره رقابت های دنیای در خصوص تعویق المپیک توضیح داد: باید شرایط را درک کرد، زیرا زندگی انسان با ارزش ترین چیز است. در حال حاضر در شرایط خوبی هستم و تعویق المپیک در هدفم تغییر ایجاد نمی کند چراکه به دنبال مدال طلای المپیک هستم.

الکسانیان در خصوص این سئوال که از کرونا ویروس نمی ترسید، پاسخ داد: هیچ ترسی وجود ندارد اما نگرانی وجود دارد، در واقع من نگران آینده هستم، من در خصوص سلامتی مردم و عواقب این بیماری همه گیر فکر می کنم. می خواهم همه سالم باشند. برای همه این یک آزمایش است، یک مبارزه برای زندگی و ما باید در این میدان پیروز شویم.

دارنده مدال برنز المپیک با تشکر از پزشکان گفت: کوشش پزشکان و کادر درمانی را در سطح بسیار بالایی ارزیابی می کنم. همه افرادی که در خط مقدم می جنگند و جان خود را در میان می گذارند قهرمانان زمان ما هستند و من به هریک از آن ها افتخار می کنم.

وی در خصوص اینکه در حال حاضر چه فیلمی می بیند و چه کتابی می خواند گفت: به تازگی فیلم شیوع ساخته کارگردانی استفان سودربرگ را دیدم و در حال خواندن کتابی درباره محمدعلی (کلی) هستم. کتاب توضیح حال آبراهم لینکلن را نیز توصیه می کنم چراکه راستا پیش روی او مرا تحت تأثیر قرار داد.

این قهرمان کشتی فرنگی دنیا در خاتمه گفت: من می خواهم همه را ترغیب کنم در خانه بمانند، این تنها راه جلوگیری از ویروس کرونا و نجات جان انسان هاست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 13 خرداد 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 3840

به "تعویق المپیک هیچ تغییری در هدفم ایجاد نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعویق المپیک هیچ تغییری در هدفم ایجاد نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید