حریق در طبقه منفی 6 ساختمان جدید بورس، دیتا سنتر ومخازن اطلاعاتی سوخت؟

به گزارش مجله وبلاگ فروش، خبرنگاران:سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: در ساعت 19:49 پنج شنبه شب یک مورد حادثه آتش سوزی در یک ساختمان اداری در محله سعادت آباد، بلوار قیصر امین پور به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اطلاع داده می گردد

حریق در طبقه منفی 6 ساختمان جدید بورس، دیتا سنتر ومخازن اطلاعاتی سوخت؟

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایلنا ملکی با بیان اینکه این آتش سوزی در طبقه منهای 6 ساختمان جدید بورس اجرا شده، اطلاع داد بخش دیتاسنترها و مخازن اطلاعاتی و تابلوهای برق دچار آتش سوزی شده است.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درباره جزییات این آتش سوزی گفت: در ساعت 19:49 امشب یک مورد حادثه آتش سوزی در یک ساختمان اداری در محله سعادت آباد، بلوار قیصر امین پور به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اطلاع داده می گردد.

وی با بیان اینکه بلافاصله 4 ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی و نردبان هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان 8 طبقه اداری دولتی بود، این ساختمان دارای 6 طبقه منفی نیز بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه در طبقه منهای 6 و در بخش دیتاسنترها و مخازن اطلاعاتی و تابلوهای برق دچار آتش سوزی شده بود، توضیح داد: زمانی که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند دود غلیظی تمام طبقات به ویژه تمام طبقات منفی را فراگرفته بود.

ملکی اعلام نمود: خوشبختانه آتش سوزی در زمان تعطیلی اداره رخ داده بود و فقط چند نفر از پرسنل حراست حضور داشتند. افراد در ساختمان محبوس نشده بودند. آتش نشانان در همان وضعیتی که دود غلیظ و آتش فراوان وجود داشت خود را به طبقه منهای 6 رسانده بود.

وی ادامه داد: براثر این حادثه متاسفانه یک نفر از نیروهای آتش نشانی دچار آسیب دیدگی شده بود که با حضور عوامل اورژانس این آتش نشان تحویل اورژانس شد. در حال حاضر با توجه به حضور به موقع آتش نشانان و عملیات نفسگیری که انجام دادند آتش تحت کنترل است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی اعلام نمود: آتش نشانان نیز در حال جستجو هستند تا چنانچه آتش پنهانی مانده باشد آن را نیز خاموش نمایند. این ساختمان علیرغم اینکه ساختمان اداری دولتی است و باید بیشتر قوانین را رعایت نمایند اما هنوز تاییدیه سازمان آتش نشانی را ندارد و تا جایی که ما از همکاران شهرداری منطقه اخبار را کسب کردیم این ساختمان هنوز سرانجام کار نیز دریافت نکرده است.

وی ادامه داد: با وجود بهره برداری هایی از ساختمان اجرا شده است. اگر این اتفاق در ساعت اداری می افتاد قطعا مسائل بسیاری ایجاد می شد و تقاضای ما این است که به مقررات ایمنی و شهرداری و شهرسازی احترام گذاشته و تا زمانی که تاییدیه لازم اخذ نشده در ساختمان فعالیت ننمایند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 1730

به "حریق در طبقه منفی 6 ساختمان جدید بورس، دیتا سنتر ومخازن اطلاعاتی سوخت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حریق در طبقه منفی 6 ساختمان جدید بورس، دیتا سنتر ومخازن اطلاعاتی سوخت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید