اخبار مجلس

معین شدن مراتب صلاحیت های معلمان با اجرای رتبه بندی

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش در آیین دیدار معلمان برگزیده کشوری با رئیس مجلس شورای اسلامی، معلمان را منادیان فهم و آگاهی و امانت دارترین افراد جامعه دانست و گفت که آموزش و پرورش، مهم ترین فرصت خلق آینده است و نقطه تحول جامعه، از آموزش و پرورش آغاز...

9 خرداد 1400

فعالان فضای مجازی از دولت آینده چه انتظاراتی دارند

به گزارش خبرنگاران، نشست هم اندیشی فعالان فضای مجازی پاک با موضوع توقعات و انتظارات نخبگان و فعالان فضای مجازی از دولت آینده و مطالبات از رئیس جمهور، برگزار شد.

5 خرداد 1400

خبرنگاران بیش از 1900 دوز واکسن کرونا در میاندوآب تزریق شد

مهاباد- خبرنگاران- مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: تا به امروز هزار و 977 دوز واکسن کرونا به گروه های مورد هدف در این شهرستان تزریق شده است.

22 اردیبهشت 1400

رییس شورای حل اختلاف استان تهران: آمادگی اجرای قانون جدید را داریم

رییس شورای حل اختلاف استان تهران گفت: تاریخ دقیقی برای اجرای لایحه جدید قانون شوراهای حل اختلاف تعیین نیست و بایستی فرایند قانونی طی گردد و آمادگی کامل داریم هر زمان این قانون لازم الاجرا شد، بدون کوچکترین معطلی کارمان را انجام دهیم.

25 اسفند 1399

خبرنگاران بذرپاش: برای انتخابات باید روشنگری کنیم

قم - خبرنگاران - مهرداد بذرپاش رییس دیوان محاسبات کشور گفت: اگر حواسمان نباشد و روشن گری نکنیم، بعد از انتخابات 1400 تنها باید جلسه آسیب شناسی شکست در انتخابات برگزار کنیم.

22 اسفند 1399

طرح استیضاح ترامپ دوشنبه به مجلس سنا تحویل داده می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز،، چاک شومر، رهبر دموکرات های مجلس سنا اظهار داشت که طرح استیضاح رئیس جمهور سابق آمریکا روز دوشنبه آینده به این مجلس تحویل داده می شود.

2 اسفند 1399

انتخاب دوباره نانسی پلوسی به عنوان رئیس مجلس نمایندگان آمریکا

خبرنگاران : در اولین جلسه صدوهفدهمین کنگره آمریکا، نانسی پلوسی رهبر اکثریت دموکراتها در مجلس نمایندگان آمریکا برای یک دوره دیگر به عنوان رئیس این مجلس انتخاب شد.

22 بهمن 1399

برای اولین بار در امریکا، یک وزیر از بومیان انتخاب شد

انتصاب خانم هالند می تواند یک تحول مهم باشد چون وزارت کشور آمریکا در طول تاریخ همیشه با بومیان درگیر بوده است.

11 بهمن 1399

مقدم: همانند مبارزه با فساد اجرای لایحه تعارض منافع واجب است

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: برای بر طرف کردن عیوب لایحه تعارض منافع دوره آزمایشی بگذارند.

11 بهمن 1399

زیرساخت های آموزشی مناسب ویژه زندانیان زن در استان تهران تأمین شده است

مدیر کل زندان های استان تهران گفت: با توجه به گستردگی این استان و جمعیت آن که تنوع قومی، فرهنگی، اجتماعی، تحصیلاتی و شغلی زیادی دارند، لازم است فراخوان مربیان بازنشسته داوطلب همکاری صادر شود تا از تجارب آنان در امر حرفه آموزی و اشتغال به ویژه در ندامتگاه...

9 دی 1399

خبرنگاران مسائل واحدهای تولیدی در هیات خبرگان بانکی آنالیز می گردد

زاهدان- خبرنگاران- معاون هماهنگی امور مالی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: در راستای برطرف موانع پیش روی فراوری واحدهای فراوریی و صنعتی استان از این پس مسائل بانکی آنها در هیات خبرگان بانکی مورد آنالیز قرار می گیرد.

7 دی 1399

کرونا در اروپا، از ابتلای وزیر بهداشت کرواسی تا نابرابری های بیشتر در جامعه آلمان

جدیدترین اخبار کرونا از اروپا از ابتلای وزیر بهداشت کرواسی به این بیماری و افزایش نابرابری های اجتماعی در جامعه آلمان در دوران بحران کرونا خبر می دهد.

26 آذر 1399

پلوسی با اطمینان نام پیروز انتخابات را گفت

ایرنا نوشت: رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت که مطمئن است بایدن در ژانویه (دی ماه) رئیس جمهور آمریکا است.

13 آذر 1399

طلبکارها تا آخر سال به سراغ فعالان گردشگری نیایند

ایسنا/ براساس سخنان معاون گردشگری، طلبکارها تا آخر سال به سراغ فعالان گردشگری نیایند.

12 آذر 1399

فوتی های کرونایی استان تهران تا 3 هفته آینده کاهش نخواهد داشت

تهران (پانا)- فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران با اشاره به اینکه ترافیک تهران تغییر قابل توجهی نکرده است، گفت فوتی های کرونایی استان تهران تا 3 هفته آینده کاهش نخواهد داشت.

11 آذر 1399

کمتر از 3 درصد تسهیلات کرونایی پرداخت شده در کشور مربوط به استان زنجان بود

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در زنجان، فاطمه کرباسی در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن اشاره به شرایط کرونایی موجود در کشور گفت: مقوله کرونا بخش های مختلف جامعه از جمله فرهنگ، هنر و رسانه را تحت تاثیر قرار داده است.

10 آذر 1399

گواتامک سیستان و بلوچستان صاحب مدرسه 6 کلاسه شد

تهران (پانا) - گواتامک روستایی دور افتاده در استان سیستان و بلوچستان با مسیری صعب العبور است که پس از انتشار تصاویری از کمبود مدرسه در فضای مجازی، سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و با دستور وزیر آموزش و پرورش برای برطرف محرومیت آموزشی در این بخش،...

6 آذر 1399

لزوم ایجاد معاونت های مالی و گردشگری در وزارت امور خارجه

محمدرضا دشتی امروز پنجشنبه در بازدید و افتتاح یک خانه بومگردی در اردکان با بیان این که گردشگری قنات یکی از انواع پر مخاطب و پر جاذبه گردشگری برای گردشگران خارجی است، اظهار کرد: اردکان توانست موضوع گردشگری قنات را با احیای قنات این شهرستان رونق دهد.

11 آبان 1399

میزان ضریب هوشی کشورهای مختلف دنیا ؛ ایران کجای لیست است؟

میزان ضریب هوشی کشورهای مختلف دنیا چگونه محاسبه می گردد؟ دانشمندان برای آنالیز میزان هوشمندی افراد از آزمون های ضریب هوشی استفاده می نمایند. ضریب هوشی یا بهره هوشی، (IQ سرواژه Intelligence Quotient) عددی با میانگین صد و انحراف معیار 15 است. انسان ها از لحاظ هوش در...

3 آبان 1399

طغیانی: تفکیک وزارت صمت متوقف شد ، مشروط سازی معرفی وزیر به تفکیک وزارتخانه قابل قبول نیست

سخنگوی کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه دولت بخواهد معرفی کردن وزیر را مشروط به تفکیک وزارتخانه کند قابل قبول نیست و این مورد هیچ وجه و منافاتی با هم ندارد.

6 مهر 1399
تعداد: (41)