روانشناسی

جزئیات پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون دانشگاه شاهد اعلام شد

متقاضیان ثبت نام دوره دکتری تخصصی بدون آزمون سال تحصیلی 1399 - 1400 دانشگاه شاهد تا اول اردیبهشت ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام در این دوره اقدام کنند.

31 اردیبهشت 1399

کرونا و مساله ای به نام مدیریت بحران در گردشگری

عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: بحران کرونا از زمان آغاز، از جمله بحران هایی بود که تمام ابعاد زندگی انسان ها را در بسیاری از کشورها و مقاصد مختلف درگیر نموده است و ابعاد این درگیری به حدی گسترده و وسیع است که تمام سیستم ها از جمله سیستم گردشگری...

9 اردیبهشت 1399

مجوز تولید مواد ضدعفونی برای 3 واحد آرایشی و بهداشتی همدان

مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا گفت: برای سه واحد تولیدی آرایشی و بهداشتی مجوز تولید مواد ضدعفونی کننده و ژل شستشو صادر شد.

29 فروردین 1399

از زوال عقل عروقی چه می دانید؟

زوال عقل عروقی پس از بیماری آلزایمر دومین نوع شایع زوال عقل محسوب می شود. این شرایط اغلب بر حافظه، استدلال و دیگر فرآیند های تفکر تاثیرگذار است. درمان زوال عقل عروقی ممکن است به کند کردن یا گاهی اوقات پیشگیری از پیشرفت آن کمک کند.

11 فروردین 1399

بازی های دسته جمعی مخصوص شب یلدا

خبرنگاران: شب یلدا نزدیک است و همه به دنبال غذا ها و خوراکی های یلدایی هستند. اما شب یلدا علاوه بر خوراکی های خوشمزه اش فرصتی است برای چند ساعت کنار هم بودن و خندیدن و بازی و شادی و فراموش کردن غم و غصه هایمان! در این دوره وزمانه و گرانی ها که بیشتر دلخوشی...

14 بهمن 1398

ورود 2 توله شیر سفید آفریقایی به ایران

مدیر مرکز نگهدای از حیات وحش پارک چمران کرج گفت: دو توله شیر سفید بعد از دو ماه کوشش و طی کردن فرایند اداری و اخذ مجوزهای لازم پایان از کشور آفریقای جنوبی به صورت هوایی وارد کشور شدند.

10 بهمن 1398

کدام سناریو درباره حریری جوان قوت گرفته است؟

در تازه ترین تحولات لبنان دبیرکل حزب الله نسبت به بعضی مسائل ابراز نگرانی نموده و شبکه الجزیره نیز سه سناریوی محتمل درباره دولت لبنان را مورد آنالیز قرار داده است.

21 آذر 1398

تصمیم هایی که تا ابد منجر به حسرت می شوند

ما آدم ها در طول روز تصمیم های زیادی می گیریم. بعضی از آن ها چندان مهم نیستند اما بعضی از آن ها به قدری مهم هستند که تاثیری ماندگار در طول عمرمان خواهند داشت.

16 آذر 1398