ابتلای استاندار کرمانشاه به کرونا تکذیب شد

به گزارش مجله وبلاگ فروش، سخنگوی ستاد مدیریت کرونا استان کرمانشاه خبر ابتلا هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه به ویروس کووید 19 را تکذیب کرد.

ابتلای استاندار کرمانشاه به کرونا تکذیب شد

به گزارش خبرنگاران آنلاین، مسعود بهرام نژاد چهارشنبه 13 فروردین در گفت وگو با ایرنا، اظهارداشت: صبح امروز یکی از رسانه های محلی در اقدامی به دور از اخلاق، خبری مبنی بر ابتلا استاندار کرمانشاه به بیماری کرونا را منتشر کرد که منجر به نگرانی خانواده بازوند و همکاران در استانداری شد.

مدیرکل دفتر استاندار کرمانشاه یادآور شد: در خبر یاد شده، یک روایت دروغ نیز برای توجیه مطلب عنوان شده است که به جزء بی اخلاقی هیچ توصیف دیگری نمی توان برای آن به کار برد

بهرام نژاد مطرح کرد: در شرایط بحرانی کنونی انتشار سریع چنین خبرهایی علاوه بر اینکه می تواند منجر به ایجاد نگرانی و تشویش اذهان عمومی شود، آسیب های بسیاری نیز به همراه خواهد داشت.

وحید خسروی، مدیرکل روابط عمومی استاندار کرمانشاه نیز در تماس با ایرنا ضمن محکوم کردن انتشار چنین خبرهای دروغی گفت: انتشار چنین خبرهایی منجر به تشویش اذهان عمومی خواهد شد.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز خبر ابتلای استاندار کرمانشاه به کرونا را کذب دانست و اعلام نمود: مهندس بازوند هیچ گونه مراجعه برای انجام تست به مراکز درمانی و بهداشتی نداشته و هیچ علامت بیماری یا کسالت مرتبط با کرونا ندارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 3629

به "ابتلای استاندار کرمانشاه به کرونا تکذیب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابتلای استاندار کرمانشاه به کرونا تکذیب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید