استارتاپ

ناآشنا بودن استارتاپ ها با فنون بازاریابی برای آنان مشکلاتی ایجاد می کند

رئیس پارک علم و فناوری گلستان گفت: ناآشنایی استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان نوپا با فنون بازاریابی مسائلی برای آنان ایجاد می کند که در مذاکره با اتاق بازرگانی استان، تلاش می کنیم این مسائل را کم کنیم.

10 آبان 1400

سفر به ارتفاع 10 هزار فوتی زمین با بالن فضایی

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، یک استارت آپ میخواهد گردشگر ها را از طریق یک کپسول که به یک بالن متصل است، به ارتفاع 10 هزار فوتی زمین ببرد.

10 آبان 1400

آمازون خودروی خودران می سازد

به گزارش خبرنگاران به نقل ازتلگراف، آمازون سعی دارد تا وارد حوزه تولید خودروهای خودران شود. این شرکت توافق کرده استارت آپ کالیفرنیایی زوکس(Zoox)را به بهای بیش از یک میلیارد دلار بخرد. طبق اطلاعات موجود مذاکرات خرید میان دو شرکت از اواخر ماه گذشته آغاز...

10 آبان 1400

براساس گزارش دیجی پی در سال 2020: بیش از 20 میلیارد ریال به کاربران دیجی پی بازگردانده شد

به نقل از پیوست؛ دو سال از تولد دیجی پی اپلیکیشن پرداخت نمی گذرد؛ اما این پرداخت یار در یک سال گذشته بیش از یک میلیون بار نصب، بیش از پنج میلیون و صدهزار تراکنش در کیف پول آن ثبت و بیش از بیست میلیارد ریال توسط این اپلیکیشن پرداخت و به کاربرانش در قالب...

10 آبان 1400

متخصصان ایرانی خارج از کشور تسهیلات مسکن دریافت می نمایند

سید علی حسینی در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: این معاونت همیشه برنامه هایی را برای همکاری با متخصصان ایرانی خارج از کشور از 4سال گذشته شروع نموده است.

10 آبان 1400

12 قرارداد و تفاهم نامه همکاری در حوزه آب امضا شد

همزمان با گردهمایی فناورانه سازمان ها، صنایع، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های حوزه آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست، 10 تفاهم نامه و 2 قرارداد همکاری میان بازیگران این زیست بوم امضا شد.

10 آبان 1400

سفر نرفتن از شیوع کرونا جلوگیری کرد؟ ، مقایسه تعداد مسافران نوروز 99 با 98

عارف چراغی: کاهش حجم سفرها در نوروز 99 سبب شد تا اندازه زیادی از شیوع ویروس کرونا در کشور جلوگیری شود؛ اگرچه با شروع تعطیلات تعداد مبتلایان به طور روزانه بیش از قبل از نوروز رسید اما همین مقدار نیز می توانست در صورت لغو نکردن سفرها به فاجعه ای ملی تبدیل...

10 آبان 1400

دوچرخه برقی ریوو با چرخ بدون محور

استارتاپ Beno مستقر در سیاتل آمریکا دوچرخه برقی ریوو (Reevo) را با طرحی نوآورانه معرفی نموده است که از چرخ بدون توپی و موتور الکتریکی با قدرت 750 وات بهره می برد.

10 آبان 1400

فروش محصولات کشاورزی شما با سروبان

امروزه با رشد جمعیت، کشاورزی و محصولات آن نقش اساسی در تامین نیازهای غذایی، مواد اولیه و امنیت غذایی کشور دارد.

10 آبان 1400

برترین سئوکارهای ایران چه کسانی هستند؟

شاید شما با سئو آشنا نباشید ، سئو در واقع بع تمامی کارهایی گفته می گردد که برای افزایش رتبه سایت شما در گوگل انجام می گردد تا رتبه بهتر و در نتیجه فروش بیشتری داشته باشید.

10 آبان 1400

UNWTO فرصت شرکت در رقابت استارت آپ های گردشگری روستایی را تمدید کرد

فرصتی که سازمان جهانی گردشگری برای شرکت کنندگان در رقابت بین استارت آپ های فعال در حوزه گردشگری با تاکید بر گردشگری روستایی و حمایت از منطقه ها و افراد محروم جامعه، در نظر گرفته بود، تا 15 جولای، مصادف با 24 تیرماه 1400، تمدید شد.

10 آبان 1400

معاونت علمی از طرح های نو برای مبارزه با کرونا حمایت می کند

دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان گفت: با کمک زیست بوم فناوری و نوآوری کرونا را شکست می دهیم عنوان فراخوانی است که قصد دارد با هم افزایی فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری برای مبارزه با ویروس جدید کرونا گام بردارد.

10 آبان 1400

جزئیات تاثیر منفی و مثبت کرونا روی استارتاپ ها

آنالیز تاثیر منفی و مثبت کرونا بر کسب وکارهای حوزه فناوری اطلاعات نشان می دهد این اپیدمی بیشترین تاثیر منفی را بر استارت آپ های گردشگری و تاثیر مثبت را بر استارت آپ های خرید آنلاین داشته است.

10 آبان 1400

دستگاه تصویربرداری و اسپکترومتری در کشور تولید شد

عضو هیئت علمی دانشگاه قم با همکاری تعدادی از همکاران دانشگاهی خود پیروز شد تا فناوری دستگاه تصویر برداری و اسپکترومتری را بومی سازی کند که این دستگاه کاربری های متنوعی از جمله در تشخیص اسناد و اوراق بهادار جعلی دارد.

10 آبان 1400

وابستگی حداقلی صنعت گاز به تأمین کالا از خارج کشور

معاون وزیر نفت در امور گاز اعلام کرد که صنعت گاز امروزه کمترین وابستگی را در تأمین کالاهای خارجی دارد.

10 آبان 1400

اولین عصرانه فناوری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گشت

اولین عصرانه فناوری معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی عصر امروز با حضور روح اله دهقانی فیروزآبادی، معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری این دانشگاه برگزار گشت.

10 آبان 1400

زنده شدن مردگان با اپلیکیشن دیپ نوستالژی

زمانی که کاربر عکس مورد نظر خود را بارگذاری می کند، اپلیکیشن به صورت مستقیم به پایگاه داده متصل می شود و پس از تحلیل زوایای مختلف عکس از طریق فناوری هوش مصنوعی، آن را با فیلم های موجود تطبیق می دهد تا در نهایت عکس ها بتوانند به ویدیو های متحرک تبدیل...

10 آبان 1400

تیم های نوآور و استارت آپ های حوزه پلیمر و نانو دعوت به همکاری شدند

اولین شتابدهنده و استارت آپ استودیو صنعت پلیمر و نانوی کشور در نظر دارد برای جذب ایده های نوآورانه، در این حوزه فراخوانی را منتشر کند.

10 آبان 1400

قیمت آپارتمان ها با چه استدلالی از صفحه استارت آپ ها حذف شد؛ راه برگشت چیست؟

تهران (پانا) - علت اصلی حذف قیمت از استارت آپ های ملکی، بعد از 4 ماه تعیین شد. دغدغه عرضه فایل های پوچ با قیمت های کاذب در سامانه های اینترنتی معاملات مسکن باعث عقیم سازی فایل های اینترنتی شده است. آنالیز ها برای برطرف این دغدغه نشان می دهد: کلید روشنایی...

8 شهریور 1400

تغییر را باید پذیرفت

نقندینه - محمد حیدری مدیرعامل شرکت بیمه کارآفرین درباره تحولات این شرکت در راستای توسعه خدمات دیجیتال گفت : بیمه کارآفرین همسو با تحولات بازار ، باشگاه مشتریان کارآفرین را راه اندازی نموده که خود یک استارت آپ است و نه تنها برای شبکه فروش تهدید نیست بلکه...

8 شهریور 1400
تعداد: (33)